Jak vést malý tým I.

TERMÍN KURZU:

15. 5. 2023 10:00-17:30
16. 5. 2023 9:00-16:30

ROZSAH KURZU:

16
vyučovacích hodin

MÍSTO KONÁNÍ:

Praha
Charita, Školicí středisko Marianeum, Praha 2, Máchova 7 Web →

ANOTACE:

Začínáte s vedením lidí, nebo už ve své službě tým vedete? Potřebujete si upevnit některé své dovednosti? Chcete si některé postupy prakticky vyzkoušet? Účastnice Karolína nám po kurzu řekla: "Pro mě byl kurz skvělý v tom, že jsem se dozvěděla plno informací, které mi pomůžou při vedení týmu - jak lépe komunikovat, motivovat, důvěřovat. A leccos jsem si mohla i vyzkoušet. Kurz budu určitě doporučovat".


Kurz je určen pro účastníky, kteří začínají s vedením lidí a potřebují podporu v tom, jak na to jít, ale také pro ty, kteří tým vedou déle, a chtějí si upevnit své dovednosti a zároveň si rozšířit své dosavadní znalosti. Na kurzu se účastníci dozvědí, kdo je vedoucí malého týmu, co by měl znát, umět a dělat. Účastníci dostanou informace, co je malý tým a jak s ním pracovat, budou diskutovat o užitečných premisách pro vedení lidí. Kurz se dále zaměří na to, co jsou společné týmové hodnoty a přesvědčení a jak je budovat, jak podpořit samostatnost a zodpovědnost lidí v týmu. Společně se také účastníci věnují tomu, jak řešit konflikty v týmu konstruktivním způsobem.


Na kurzu si dále vyzkoušejí, jak nahlížet na své dovednosti vedení lidí a budou hledat možnosti k jejich zlepšení. Účastníci si také vytvoří symboly pro důležité týmové hodnoty. Kurz bude reagovat na individuální očekávání účastníků, bude probíhat interaktivní formou, v příjemné spolupracující atmosféře.

Maximální počet účastníků:

15

CENA KURZU:

3 600,00 Kč
3 000,00 Kč

pro účastníky z členských zařízení České asociace streetwork, z.s.

Pro účastníky bude k dispozici káva a čaj.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:

10. 5. 2023

lektoři:

Mgr. Světlana Pokorná - Vrablecová

Vystudovala PdF UK v Bratislavě obor sociální práce. Pracovní zkušenosti získala hlavně v přímé práci s lidmi s duševním onemocněním v organizaci, kde pracovala jako vedoucí tréninkové kavárny a posléze na pozici personalistky sdružení. Dále pracovala na pozici vedoucí Sociálně aktivizační služby v organizaci, která poskytuje služby rodinám s dětmi se sluchovým postižením. V současné době působí jako supervizorka, metodička a lektorka vzdělávacích programů pro neziskové organizace, které pracují s různými cílovými skupinami. Ve své práci s lidmi se nechává inspirovat myšlenkovými předpoklady systemického přístupu, který je jí blízký. Ve spolupráci s účastníky vzdělávání se snaží vytvářet příjemné, respektující prostředí, což znamená, že dělají to, co lidem sedí, co potřebují a co považují za užitečné. Ve volném čase se věnuje své rodině, má ráda hudbu, filmy a ráda chodí na procházky.

řekli o nás

Kurz byl pro mě sebezkušenostním, na chvíli se zastavit a zamyslet nad tím, jak to doopravdy chci, jaká bych měla být. Zážitkovou formou podané informace. Sdílení praxe s ostatními i s lektorkou jsou to nejvíc. Příjemná atmosféra, pocit bezpečí. Budu doporučovat dále. DĚKUJI!

září 2022

Vyzdvihují práci paní lektorky – různorodé metody, propojení teorie s praxí, aktivní zapojeni účastníků kurzu. Nikdo nebyl do ničeho nucen, všichni pracovali, protože chtěli. Paní lektorka pokládá správně štouravé otázky, díky kterým si dojdeme k jádru věci, dojde k uvědomění.

květen 2022

Kurz byl i přes online formu skvělý, pro větší zapojení všech zúčastněných a větší efektivitu by možná byla vhodnější trochu menší kapacita účastníků online verze, překvapilo mě ale, jak byl i přes velký počet účastníků kurz interaktivní a zábavný.

říjen 2020

KLÍČOVÁ SLOVA

CENA KURZU:

3 600,00 Kč 3 000,00 Kč

pro účastníky z členských zařízení České asociace streetwork, z.s.

Pro účastníky bude k dispozici káva a čaj.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:

10. 5. 2023
PROČ SE VYPLATÍ
ZALOŽIT SI ÚČET?
Své osobní údaje zadáte jenom jednou, při každé další přihlášce se automaticky načtou.
PROČ SE VYPLATÍ
ZALOŽIT SI ÚČET?
Na svém účtu budete mít uložena všechna u nás získaná osvědčení o absolvování kurzů.
PROČ SE VYPLATÍ
ZALOŽIT SI ÚČET?
Budete mít neomezený přístup k materiálům, které jste obdrželi na kurzu.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK:

10. 5. 2023

newsletter

Chcete dostávat aktuální informace?