MUDr. Lucia Vašková

Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, specializuje se na dětskou psychiatrii. Osm let pracovala jako dětský psychiatr v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Následně jako vedoucí lékař pro pedopsychiatrickou ambulanci v Institutu neuropsychiatrické péče (INEP).

Absolvovala 4letý sebezkušenostní vzdělávací výcvik praktické životní filozofie Principy života®, od roku 2010 je i jeho lektorkou. Semináře osobnostního rozvoje jsou orientovány na práci s emocemi, pochopení vlastních omezujících vzorců a představ, hledání cesty ke zvýšení psychické odolnosti, budování osobnosti a ke zlepšení fungování v mezilidských vztazích.

V průběhu studií absolvovala studijní stáž na Mayo Clinic, Rochester, USA a na Univerzitě v Soluni, Řecko. V letech 2010–2012 pracovala na mezinárodních projektech v rámci organizace Evropské federace mladých psychiatrů (EFPT), v období 2011–2012 byla členkou výboru EFPT za sekci dětské a dorostové psychiatrie. V roce 2011 absolvovala kurz Časová osa v Institutu rodinné terapie Lirtaps. V roce 2012 absolvovala Leadership Course pod vedením prof. MUDr. Normana Sartoria v Minsku.

Je spoluautorkou knihy Je mi padesát – no a?, kterou napsala spolu se svojí matkou. Kniha je zaměřena na mezigenerační a partnerské vztahové problémy.
Aktuálně je součástí projektů v rámci reformy psychiatrie, působí v CDZ v Berouně Pro Zdraví 21 a v Praze v CDZ, které je součástí Domu tří přání. Má svoji soukromou praxi v Centru zvyšování psychické odolnosti, kde se věnuje jak dětem, tak jejich rodičům.

Spolu s manželem vedou partnerskou poradnu a vyučují semináře zaměřené na partnerské vztahy a na výchovu dětí a na semináře osobnostního rozvoje.

Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, specializuje se na dětskou psychiatrii. Osm let pracovala jako dětský psychiatr v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Následně jako vedoucí lékař pro pedopsychiatrickou ambulanci v Institutu neuropsychiatrické péče (INEP). Absolvovala 4letý sebezkušenostní vzdělávací výcvik praktické životní filozofie Principy života®, od roku 2010 je i jeho lektorkou. Semináře osobnostního rozvoje jsou orientovány na práci s emocemi, pochopení vlastních omezujících vzorců a představ, hledání cesty ke zvýšení psychické odolnosti, budování osobnosti a ke zlepšení fungování v mezilidských vztazích. V průběhu studií absolvovala studijní stáž na Mayo Clinic, Rochester, USA a na Univerzitě v Soluni, Řecko. V letech 2010–2012 pracovala na mezinárodních projektech v rámci organizace Evropské federace mladých psychiatrů (EFPT), v období 2011–2012 byla členkou výboru EFPT za sekci dětské a dorostové psychiatrie. V roce 2011 absolvovala kurz Časová osa v Institutu rodinné terapie Lirtaps. V roce 2012 absolvovala Leadership Course pod vedením prof. MUDr. Normana Sartoria v Minsku. Je spoluautorkou knihy Je mi padesát – no a?, kterou napsala spolu se svojí matkou. Kniha je zaměřena na mezigenerační a partnerské vztahové problémy. Aktuálně je součástí projektů v rámci reformy psychiatrie, působí v CDZ v Berouně Pro Zdraví 21 a v Praze v CDZ, které je součástí Domu tří přání. Má svoji soukromou praxi v Centru zvyšování psychické odolnosti, kde se věnuje jak dětem, tak jejich rodičům. Spolu s manželem vedou partnerskou poradnu a vyučují semináře zaměřené na partnerské vztahy a na výchovu dětí a na semináře osobnostního rozvoje.

newsletter

Chcete dostávat aktuální informace?